استاد علیرضا صدر بدون تردید یکی از بهترین و شناخته شده ترین چهره های آموزش آیلتس در کشور می‌باشد. ایشان جزو معدود افرادی است که تربیت بسیاری از مدرسین بنام آیلتس را عهده دار بوده و تواسته است با استفاده بهینه از دانش و توانایی فوق العاده خود در آماده سازی هزاران زبان آموز و راهنمایی آنها تا کسب نمره دلخواه، به تربیت مدرسین حرفه ای نیز بپردازد.

استاد صدر پس از گذراندن دوره های عالی زبان انگلیسی و کسب مدارک زبان از دانشگاه کمبریج، تدریس زبان را در سال 1379 آغار و همزمان در محضر اساتید بنام آن زمان دوره های متعدد تربیت مدرس زبان را گذراند. در سال 1381 و پس از آشنایی با دکتر آزادی (پدر تدریس حرفه‌ای آیلتس در ایران) و گذراندن دوره آیلتس و پس از آن دوره فشرده تربیت مدرس آیلتس توسط دکتر آزادی، تدریس خود را از زبان عمومی به مرحله ندریس دوره های آمادگی آزمونهای بین المللی ارتقاء داد و از آن تاریخ تا کنون پس از برگزاری دوره های موفق آیلتس و تافل در کنار دوره های تربیت مدرس، کلاس فیلم، بحث آزاد، تئاتر به زبان انگلیسی و... به مشاوره و تدریس تخصصی مشغول می‌باشد.

 استاد صدر در سال 2010 با گذراندن دوره تخصصی TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) که توسد کالج Sussex Downs انگلستان برگزار گردید از محضر اساتیدی همچون Sarah Varnese Cooke و Bob Hustwayte روشهای نوین آموزشی را فراگرفت و موفق به اخذ مدرک بین المللی TESOL در تدریس گردید. از آن پس تمام کلاسهای تربیت مدرس (TTC) که توسط استاد صدر برگزار گردید بر مبنای سرفصل TESOL بوده و اساتیدی که ایشان تربیت کرده‌اند با افتخار جزو بهترین اساتید تهران برخی شهرهای کشور عزیزمان ایران هستند.

 استاد صدر علاوه بر برگزاری سمینارها و کارگاههای متعدد در مورد IELTS و iBT و TESOL خود در بسیاری از سمینارهای ملی و بین المللی شرکت داشته و با دیدگاههای گوناگون در امر آموزش آشنایی کامل دارند و همواره بعنوان مدیر آموزش و سوپروایزر تجربیات سالها تدریس را با اشتیاق به مدرسین جوان و مستعد منتقل نموده اند.

 استاد صدر علاوه بر تدریس، در بازه های مختلف زمانی بعنوان موسس آموزشگاه زبان، سوپروایزر، سرپرست، مدیر آموزش، ممتحن، طراح سئوال، مجری برگزاری آزمونهای بین المللی و ... همواره به بهترین نحو ایفای نقش نموده. او همچنین به عنوان مشاور طرف مشورت موسسات و سازمانهای دولتی و خصوصی گوناگون با طراحی سیلابس، طراحی و برگزاری دوره های درون و برون سازمانی، دوره های ویژه مدیران و سرپرستان، دوره های ویژه پزشکان و پرستاران و... قرار داشته.

 علاوه بر دانش فراوان، تبحر استاد صدر در تدریس و انتقال مطالب به زبان آموزان در سنین و سطوح متفاوت با نیازهای خاص خود برگرفته از سابقه طولانی ایشان و تجربیات مفیدی که از سال 1379 تا کنون کسب کرده و در عمل به کار بسته است. با وجود مشغله کاری بسیار و عهده داری مدیریت آموزشگاه در حال حاضر با قصد تسهیل فرایند یادگیری زبان و آمادگی آزمونهای بین المللی، ایشان اقدام به عملی سازی رویای دیرین خود و ارائه خدمات فرا منطقه‌ای به تمام عزیزانی که در نقات دور و نزدیک نیازمند کمک و راهنمایی می‌باشند از طریق وبسایت تخصصی حاضر نمودند.

این سایت فقط با نیت در دسترس قرار دادن اطلاعات برای استفاده عموم و به صورت منصفانه و ارائه خدمات مشاوره و آموزش حضوری و از راه دور با بهره گیری از اساتید نمونه و مورد تائید استاد صدر و تحت نظارت مستقیم ایشان بر محتوا و نحوه انتقال مطالب راه اندازی شده و تیم تخصصی استاد صدر همواره پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. ما در این سایت بر این باوریم که با رهنمونهای استاد صدر و استفاده از به روز ترین و کاربردی ترین روشهای آموزش وظیفه راهنمایی شما عزیزان را برعهده داریم و شما را از مطمئن ترین راه به اهدافتان می‌رسانیم.

تیم تخصصی آیلتس ناینر با دو دهه تجربه در امر آموزش زبان انگلیسی و تمرکز بر آماده سازی متقاضیان ادامه تحصیل، مهاجرت و کار در کشورهای کانادا، استرالیا، آمریکا، مالزی، نیوزیلند، انگلستان و دیگر کشورهای انگلیسی زبان با ارائه راهکارهای کاربردی، مشاوره فردی و گروهی، کارگاههای معارفه، مقایسه و رفع اشکال در کنار کلاسهای آمادگی آزمونها بین المللی آیلتس، تافل، جی آر ای، او ای تی، ای پی تی، پی تی ای و ... با هزاران کیس موفق افتخار دارد خدمات حضوری و غیر حضوری به متقاضیان داخل و خارج کشور ارائه دهد 

زبان را با بهترین و با تجربه ترین اساتید آیلتس ایران بیاموزید

جهت کسب اطلاعات بیشتر کافی است با تیم حرفه ای این سایت تماس حاصل فرمایید.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

00989368746199